2019

The following players on these list were either submitted by their Coaches with their info or evaluated by me or a contributor of Magnolia Hoops. Players are listed in alphabetical order. Coaches can also add players by getting in contact with me at the following:

Call or text: 662-231-3649
Email: Magnoliahoops@yahoo.com
Twitter: magnolia_hoops
Instagram: magnoliahoops
Facebook: Magnolia Hoops

Updated Monday December 10, 2018

Check back often for new players to be added.

The following players were rated after being evaluated by me or contributors of Magnolia Hoops. These are subject to change at any moment based on improvements or decline. They are listed in alphabetical order under each star rating. The star rating system will be based on the following potential:

5 Star = No doubt, can’t miss high major plus potential

4 Star = High major potential

3 Star = Mid Major D1 potential

2 Star = Low Major D1 potential

1 Star = JUCO, D2, D3 or NAIA potential

5 Star

Jeffries, DJ 6-8 G Olive Branch


4 Star

Collum, Antavion “Dude” 6-8 PG Tenn Prep Academy (TN) Olive Branch Ole Miss

Crowley, Austin 6-5 G Sunrise Christian Academy (KS) West Point Vanderbilt

Forbes, Jaylen 6-5 SG Florence Alabama

Wash, Damerius “Dee” 6-4 G Sunrise Christian Academy (KS) Canton Kansas State


3 Star

Cooper, Joee 6-0 PG Olive Branch

Evans Jr, Marc “Ken” 6-4 PG Forest Hill

Smith, Earl 6-3 G Lanier

Temple, Calvin 6-1 PG Center Hill IUPUI


2 Star

Clark, Darrius “Chip” 6-5 G/F Gentry

Fort, Trey 6-4 G Florence

Grimes, Kevin “KG” 6-3 G Bay Springs

Hill, Tucker 6-6 G/F Tishomingo County

Linzy, Hogan 6-6 G/F Phillips Andover (MA) Oxford 4.4 GPA 32 ACT

McCorvey, Jayden “PB” 6-7 PG Pascagoula

Orr, Jaxon 6-6 G/F Itawamba

Owens, Leyton 6-0 PG Grace Baptist Academy

Rawls, John 6-8 F/C East Marion

Tucker, Malik 6-3 SG Grace Baptist Academy

Washington, Danny 6-0 PG Greenville

Weatherspoon, Brandon 6-5 SG Canton

Wheaton, Damien 6-7 F Bay Springs


1 Star

Arnold, Marvun “Mo” 6-0 PG Picayune

Beene, Jalon 5-11 G/F Wheeler

Bell, Cameron 6-6 C Starkville

Bell, Robert 6-3 F Gentry

Bogan, Lafollete 6-2 G Brookhaven

Booker, D’Yasmond “Dee” 6-4 G/F Pascagoula

Booker, Keandre 6-4 F Moss Point

Breland, Dalan 6-1 PG Stone

Broome, DeTravian 6-1 G Raymond

Brown, David 6-5 F Madison Central

Brown, Jamarrion 6-0 G Starkville

Buchanan, Brennan 6-2 G Riverside

Carroll, Dante 6-7 SG Poplarville

Cotton III, Leroy 6-4 PG Cleveland Central

Curry, Quindario “Skeetie” 6-0 G/F Charleston

DeLoach, Donatonio 6-3 F/C Noxubee County

Dotson, Daquannay 6-0 SG Ethel

Edwards, Jake 6-1 PG Brook Hill (TX) Jackson

Ellzey, Demarcus 5-11 SG South Pike

Farmer, Dillon 6-5 G/F Choctaw Central

Fenner, Mario 6-4 F North Panola

Foster, Solomon 6-7 C Aberdeen

Gage, PJ 6-0 SG Union

Gamble, Dallas 6-1 F Booneville

Givens, Donovan 6-6 G/F Hillcrest Christian

Gordon, Demarcus 6-6 C Rosa Fort

Hall, Takias “TK” 6-3 SG Grenada

Harris, Calvin “Smurf” 6-2 G/F Saltillo

Hemphill, Jamal 6-2 G Grenada

Henry, Kevin 6-0 G/F Center Hill

Isom, Stephen 6-7 G/F Lafayette

Ivy, Eddie 5-7 PG South Pontotoc

Jackson, Jacquez 6-3 F Brandon

Jefferson, Kenneth “KJ” 6-5 F North Panola

Jenkins, Xyshan 6-5 G/F Clinton

Johnson, Calvin 6-4 G/F Long Beach

Johnson, Tyrin 6-4 G Caledonia

Jones, Deonta 5-9 PG Strayhorn

Kiner, Devon 6-6 G Vicksburg

Ladner, Luke 6-2 G St. Stanislaus

Magee, Johnny 6-4 F/C Oak Grove

McCarty Jr., Cortez “Skeet” 6-6 F Stone

McElroy, Timothy 6-7 F/C Kemper County

McGrath, Cole 6-1 SG Booneville

McIntyre, Kadarius “K.D.” 6-4 G/F Pearl

Merritt, D’Ayres 6-0 G Ethel

Miller, Daveon 6-6 F Holly Springs

Mills, Collin 6-0 G Winston Academy

Montgomery, Jordan 6-1 G Biloxi

Moore, Gabe 6-5 G/F Desoto Central

Moore, JaCorrieous 6-2 G Bay Springs

Moore, Jamal 6-5 G Okolona

Newchurch, Darien 5-11 G Terry

Nicholson, Jared 6-5 F Greene County

Parker, Horatio “Jay” 6-2 G St. Patrick

Patterson, Makaylon “Bam” 6-0 G Eupora

Payne, Troy 6-4 F/C New Albany

Phillips, Markivius 6-4 G/F Coahoma County

Pickering, Nathan 6-4 F/C Seminary

Pittman, Markyel 6-4 F Grenada

Pittman, Traemond 6-0 PG Meridian

Porter, Antwon 6-6 F Byhalia

Pounds, Shawn 6-1 G Nettleton

Prichard, Braxton 6-0 PG Tishomingo County

Pringle, Vontrell 6-5 G/F Meridian

Proby, Dontavius 5-9 G Biloxi

Ratliff, Anthony 6-4 G/F Terry

Richards, James 6-1 PG Southaven

Riley, Brett 6-6 F/C South Pontotoc

Ryder, Tate 6-1 SG Oak Grove

Sanders, Romeo 6-2 G Caledonia

Shannon, Dewey G/F Copiah Academy

Smith, Jakorie 6-6 G/F Raymond

Stanfield, Jacorrius “Tudy” 5-11 PG Okolona

Stevenson, Josh 6-3 G Olive Branch

Talley, Tyler 5-9 G Starkville

Thomas, Cashey 5-9 PG Grace Baptist Academy

Thompson, Tradavis 6-1 G Raymond

Thompson, Will 6-5 F/C Shannon

Tunstall, Kavonte 6-4 G/F Byhalia

Weathers, Jamarie 6-1 SG Leake County

Wilkens, Jariyon 6-5 G Biloxi

Wilkens, JaRonn 6-6 F Biloxi

Woodall, Chanceton 6-5 G/F Jim Hill

Woodson, Traveion 6-6 F/C West Tallahatchie

Young, Jacquette 5-10 PG Aberdeen


The remaining players are high level high school players that are definitely worth taking a look at or Magnolia Hoops hasn’t had a chance to see them yet.

Allen, Jaymen 6-4 F/C Thrasher

Allen, JD 6-2 G Wesson

Allen, Quay 6-2 F Pelahatchie

Anderson, Myric 6-1 G Choctaw Central

Anderson, Tailor 6-3 F Clinton

Anderson, Tyrone 6-2 G/F Pascagoula

Anthony, Tacarius 6-3 C Ashland

Arrington, Jakobe 6-4 G Quitman

Ashford, Rahkeim 6-0 G Choctaw County

Avera, Tyler 6-2 G Greene County

Avilla, Don 6-2 G Petal

Baldwin, Donnell 6-4 F Richton

Bankhead, James 5-10 G Holmes County Central

Barnes, Rae’Shawn 6-4 F Mendenhall

Barnes, Xzavier 6-0 G North Forrest

Batie, Zaquian 5-11 G Saltillo

Bays, Dre’ 6-2 F Winona

Bell, Erik 5-10 SG Ashland

Benson, Deondre 6-0 G Hazlehurst

Bilbo, Antonio 6-3 G/F St. Martin

Bishop, Will 6-3 C Hatley

Blankenship, Cameron 6-3 PF Heidelberg

Bolton, Juwan 6-1 F Richton

Bowdler, Will 6-3 F Madison St. Joseph

Bradley, Trent 5-5 PG Ingomar

Braggs, Tequavious 5-9 PG Louisville

Brent, Dashawn 6-2 PG Crystal Springs

Brewer, Jalen 6-3 F West Lowndes

Brown, Cade Brookhaven Academy

Brown, Jeromiah 5-7 G Vicksburg

Brown, Kenyautta 6-0 G Leflore County

Brown, Malik 6-2 G/F Hazlehurst

Brunson, Jerrel 6-2 G/F Byhalia

Bryant, Xavier 6-5 F Provine

Buckley, Tauari 5-11 PG Mendenhall

Bunch, Wil 6-7 C West Union

Burnett, DeShannon 6-3 G/F Clarksdale

Burns, Carson 5-11 G Mantachie

Burton, Akiva “Jay” 5-9 PG Northeast Lauderdale

Cage, DreQuan 6-1 F Wilkinson County

Cagle, Jacob 5-7 G Blue Mountain

Calcote, Jett 5-11 PG Loyd Star

Calcote, Micah 5-10 G Loyd Star

Calendar, Blake 5-11 SG Pearl

Campbell, Mark 5-7 PG MS School for the Deaf

Campbell, Rahmel 6-2 G Holly Springs

Carmichael, Ethan 5-10 G Baldwyn

Charles, Robert 6-0 Quitman

Chenault, Colby 6-4 F Bayou Academy

Childs, Tanner 6-0 G Kossuth

Christian, Malik 6-0 PG J.Z. George

Clay, Ozell 5-8 G Riverside

Cochran, Tyree 5-9 G Brandon

Coffey, Garrison 5-8 G West Lincoln

Coleman, Jon-Micah 6-1 SF West Jones

Coleman, London 5-11 G Tupelo

Coleman, Nijewel 6-1 F Sumrall

Collins, Jaydon 5-10 G Ocean Springs

Conley, Keshawn 5-10 SG Grenada

Conners, Kylan 6-0 G Potts Camp

Cooley Jr, Ramirez 6-1 G Long Beach

Cox, Wendell 6-0 F Blue Mountain

Covan, Jonathan 6-0 G/F Moss Point

Crechale, Anderson Hartfield Academy

Credit, Charles 5-5 PG Natchez

Crisler, Kadadrius 6-3 G/F Crystal Springs

Cronin, Mathew 6-0 G Sumrall

Crump-Mayes, Laquonn “Quonn” 6-2 G/F Biggersville

Crumpler, Hayes 6-2 F Germantown

Cuevas, Carter 6-0 SG Pass Christian

Cullum, Jared 6-2 Stringer

Culpepper, Camron 6-0 G/F Eupora

Cummings, Cameron 6-1 F/C Tishomingo County

Cutshall, Tyler 6-1 G Tishomingo County

Daniel Jr, Nakia 5-9 PG Biloxi

Daniels, Devin 5-8 G East Marion

Daniels, Jaylen 6-2 G Harrison Central

Daugherty, Quadzavius 6-8 C Northside

Davis, Dylan 6-0 G Jumpertown

Davis, Kenjuan 5-11 PG Raymond

Davis, Qua 6-2 F Biggersville

Dease, Keyshawn 6-3 Stringer

Delk, Jackson G/F South Jones

Dickerson, Shemar 5-10 G Wesson

Dillard, Kyston 6-1 F Ripley

Donley, Devin 6-1 G Amanda Elzy

Drake, Camron Murrah

Duckett, Tayvius 6-0 PF Tishomingo County

Dunn, James 5-9 G Wayne County

Durr, Adrian 5-9 G Magee

Dyer, Ethan 6-1 G North Pontotoc

Easterling, Omar 5-10 G Puckett

Eiland, Shemar 6-0 SG Louisville

Elkins, Landon 6-0 Stringer

Ellis, Briceion 5-8 G Brandon

Fisher, Jeffrey 6-0 G/F Coahoma County

Forrest, O’Corya 5-10 SG Kosciusko

Frame, Parker 5-9 G St. Patrick

Fuller, Alexander 5-11 SG St. Stanislaus

Gardner, Gardner F/C Potts Camp

Gates, Austin 5-11 G Pine Grove

Geno, Austin 6-0 G Jumpertown

Gentry, Haden 6-3 F George County

Gibbs, Travon 6-6 G/F Rosa Fort

Giles, Jaylon 6-2 SF Leake County

Gillespie, Delance 6-1 G/F Kemper County

Gillespie, Vincent 6-3 C Jumpertown

Gillon, Trendon 5-9 F Amory

Glass, Jalen 6-2 G/F Warren Central

Glenn, Ceasa 5-11 G J.Z. George

Goldman, Gavin 5-10 Stringer

Goodwin, Cameron 5-10 PG Center Hill

Gordan, Kedarrious 6-2 F Lawrence County

Gore, Jederious 6-1 F Caledonia

Graham, Markevian 6-2 PF Ruleville

Grays, Rod 6-6 F/C Columbus

Grinstead, Jalon 5-11 Enterprise-Lincoln

Greer, Jartavia 5-11 G Holmes County Central

Guidry, Gavin 6-0 G Ocean Springs

Hall, Kelon 6-2 F Ingomar

Hamilton, Rob Hartfield Academy

Hammett, Zach 6-1 F Lewisburg

Hammond, Bud 5-10 G Nettleton

Harkins, Will Lawson Leake Academy

Harkless, William St. Andrews Episcopal

Harris, Shontaveous 6-7 C Holly Springs

Harrison, Kellen 6-2 F Tupelo Christian Prep

Harrison, Parks 6-0 SG Tupelo Christian Prep

Hawkins, Ashton G West Harrison

Hayes, Isaiah 5-11 G Hernando

Hayes, Knedris 5-10 G/F Wilkinson County

Hayes, Tyreek 6-7 F Germantown

Hayles, Dalton Copiah Academy

Hemphill, Stephon Washington School

Henderson, Jontarious 6-3 Laurel

Henderson, Lawrence Joseph “L.J.” 5-11 PG Pass Christian

Henley, Ethan 5-10 G Pearl River Central

Henry, Delvin St. Stanislaus

Hester, Josh 5-11 G Baldwyn

Hewes, Holden 5-11 G St. Patrick

Higginbotham, Jordan 6-4 PF Nanih Waiya

Hilbert, John 6-2 F Brookhaven

Hodges, Shamarvious 6-1 G Gentry

Hopkins, Christian 6-2 G Clinton

Hopson, Trentan 5-10 G/F Kemper County

Horton, Jarvuos 6-0 G West Tallahatchie

Hoskins, Gary 6-8 C Itawamba

Howard, Joshua 6-1 G Wayne County

Hughes, Herman 5-10 G D’Iberville

Humphreys, Brandon 6-3 F/C Ridgeland

Hurley, Kevin 6-4 F Walnut

Jackson, Anthony “AJ” 5-8 G Hernando

Jackson, Dannis 6-1 SG Sumrall

Jackson, Dontae “Shifty” 6-3 F Gulfport

Jackson, Jartayvious 6-2 G/F Horn Lake

Jackson, Royce 6-3 F Leflore County

Jackson, Roydarius 5-10 G North Panola

Jasper, TyQuan 5-10 G Northeast Jones

Jefferson, Frederick 6-8 C Terry

Jefferson, Keshon 5-11 G Holmes County Central

Jenkins, Greg 6-3 G Vicksburg

Jennings, JD 6-0 F Bruce

Jergins, Peytin 5’9 G Enterprise-Lincoln

Johnson, Da’Rell 5-10 G Greene County

Johnson, Darius 6-4 G/F Vicksburg

Johnson, Jahmeir 5-11 PG Grenada

Johnson, Jaylon 6-4 G/F Florence

Johnson, Ricky 6-2 F/C New Hope

Johnston, Reginald 6-6 F Horn Lake

Jordan, Kristarrio 6-2 G/F Terry

Jones, Atavistic 6-4 C Starkville

Jones, Cameron 5-11 G Laurel

Jones, Camron 6-2 G Moss Point

Jones, Donderious 6-1 G Caledonia

Jones, Jay 6-2 F Northeast Jones

Jones, Kinton 5-8 G East Webster

Jones, Malik 6-2 G Crystal Springs

Jones, Malik 6-2 F Grenada

Jones, Shelby 5-9 PG Madison Central

Jones, Terrance 5-9 G Wayne County

Jones, ZaTyrusious 5-8 G Horn Lake

Jones Jr, Roshaun 6-3 SG Biloxi

Kelly, Bildarius “Bill” 5-10 PG Rosa Fort

King, Greg 6-0 G Columbus

Kirk, Antonie 5-10 SG West Jones

Knighten-Ross, Damarcus G Ruleville

Knox, Zavion 6-1 G/F Ashland

Kyles, Quenton 6-5 F Horn Lake

Labat, Chris 5-11 St. Stanislaus

Lacy, Jon’Quavious 6-5 F/C Quitman

Lane, JaCobeyon 5-8 G/F South Delta

Lane, Jeremiah G West Harrison

Latham, Don 6-1 F Houlka

Law, Elijah 5-9 G Hancock

Lawrence, Dylan 6-5 F George County

Lewis, Wayne 6-2 G Florence

Lighter, Jahmya 6-3 F Jim Hill

Lindsey, Austin 6-4 G/F Laurel

Lockett, Savian 6-3 F Mendenhall

Lucas, Derrione 6-3 G Cleveland Central

Luker, Gavin 6-0 SG Strayhorn

Lyles, Devontae 6-2 G Brandon

Mackey, Shawn 6-1 G/F Northwest Rankin

Magee, Javier 5-9 PG Northeast Jones

Malone, Dekylan 5-10 PG West Lowndes

Malone, Jalen 6-7 C Pascagoula

Mason, Montrae 6-1 F Ripley

McClammey, Miles 6-0 G Pascagoula

McCornell, Gelston 5-11 G Brandon

McCrary, Tijah 6-3 G Columbus

McDonald, Cameron 6-3 G Stone

McFarland, Jalan 6-4 Okolona

McGath Jr., A’Ronday 6-7 C Byhalia

McGee, Tevis 6-4 G/F McLaurin

McKee, Christian 6-5 C St. Patrick

McKenzie, Tyson 5-11 G Saltillo

Mcleod, Robert 6-1 G Greene County

McLin II, Flenard 5-11 G East Marion

McNeil, Tate 6-2 Stringer

McSwain, Chandler 6-4 G/F Perry Central

Meadows, Sam 6-5 F Madison Central

Meeks, Charlie 5-11 PG Kossuth

Meeks, Kenmarkis 6-3 SG MS School for the Deaf

Middleton, Tristan Riverfield

Miles, Tavion 5-10 G Wilkinson County

Miles, Tyrus “Ty” 6-3 F Bruce

Miller, Jordan SG South Jones

Miller, Raymond 6-2 G Hancock

Mitchell, Shermontis 6-5 F Provine

Mitchell, ZaDarius 6-0 G Richton

Moeller, Michael 6-2 F St. Patrick

Monroe, Tajarius “TJ” 6-2 G/F Columbia

Moody, Avery 5-8 G Vancleave

Moore, Jemarcus 6-5 F/C Columbus

Moore, Kolby 6-4 G/F Clinton

Moore, Nick 5-9 PG North Forrest

Moore, Richard 6-5 F McComb

Moore, Tyron 6-5 G Vicksburg

Morgan, Lamar 6-5 C Newton County

Morgan, Tyreke 5-9 PG Ashland

Mumphrey, Kendrick 5-9 G Charleston

Murphy, Logan 6-3 C Choctaw County

Nanney, Trey 6-4 SG Itawamba

Naylor, Jared 5-7 G West Jones

Neal, Octavius 6-0 G Lanier

Needham, Cole Lamar Christian

Nelson, Fred 6-0 PF MS School for the Deaf

Netterville, Gabe 6-4 C Loyd Star

Newell, Carson 6-1 SG South Pontotoc

Newsome, Darrel 6-1 G/F Lawrence County

Newsome, Elijah 6-3 G East Central

Nichols, Anthony 6-2 F Tupelo

Nickens, Nathan 5-11 G Madison St. Joseph

Nobles, Kasural “KJ” 6-2 PG North Pike

Noblitt, Max 5-9 G George County

Nolan, Daniel 6-3 F West Harrison

Norfort, Jamesion 6-4 G/F Vicksburg

Odom, Keegan 6-1 G Forrest County

Owens, CJ 5-11 SG Olive Branch

Owens, Nygel 6-1 F Nettleton

Pace, Jamarion 5-9 G Newton

Page, Dazemon 6-3 G Newton

Parker, Danache 5-10 G Long Beach

Parks, ToBias 6-7 C O’Bannon

Pascisco, Krash 6-1 F New Hope

Patterson, Cooper 5-9 PG Pisgah

Patterson, D’Juan “DJ” 6-2 C Eupora

Patterson, Jarrean 6-1 SG Eupora

Patterson, Keevon 6-2 G East Webster

Pendleton, Ro’Darien 5-10 PG Provine

Perry, Khris 5-10 G Walnut

Peterson, Blake 6-2 G/F Winston Academy

Petro, Markel 6-2 PG West Bolivar

Phillips, Cole 5-11 G West Union

Phillips, Keon 6-2 F Calhoun City

Phillips, Yorel 6-3 G Newton

Pickens, Derrell 5-11 G Hernando

Plummer, Ryan 6-0 Quitman

Powell. Keone G West Harrison

Price, Adarlyn 6-2 G O’Bannon

Price, Zabian 6-2 F/C Loyd Star

Prince, DeAnte 6-2 G/F Charleston

Prince, Keyshawn 6-5 F Hattiesburg

Purvis, Javeious 6-2 G/F Pelahatchie

Rainor, Christian SG Canton Academy

Randle, Kenwuan 5-10 SG West Point

Ratliff, Kelbrico 6-2 SG Canton

Ray, Cannan 6-1 G Poplarville

Ray, Garius 6-2 PG Wayne County

Redmond, Dequarrious 6-2 Salem

Reece, Willie 6-1 G/F Pearl River Central

Reeder, Jake 6-0 F North Pontotoc

Reeves, Dylan 6-1 G Mize

Reiter, Travis 6-0 F Vancleave

Rias, Chris 6-3 F J.Z. George

Richards, Bo 5-10 G Clarkdale

Robinson, Jacob 6-3 F Raymond

Rogers, Dalen 6-4 G/F West Lowndes

Ross, Alshun 6-3 G/F Coahoma County

Ross, Cole 6-4 C Hernando

Scales, Darrius 6-4 C Ashland

Scarborough, Jase 6-2 C Forrest County

Schatzle, Nick 6-4 F Gulfport

Scott, Daiquan 5-7 G Southeast Lauderdale

Seeden, Alex 5-11 G Grenada

Shaw, Derrion 6-0 Quitman

Shinault, Rasheed 6-1 G Thrasher

Simon, Jay 6-1 G Houlka

Skinner, Terry 6-3 G/F Kosciusko

Smith, Aloishis 5-8 G Myrtle

Smith, Chase 6-3 F Brandon

Smith, Dane 6-2 G/F Loyd Star

Smith, Devontae 5-8 G J.Z. George

Smith, Jaylen 5-9 PG Jim Hill

Smith, Jontavious JT 6-3 F Wesson

Smith, Kelly 5-11 G Hernando

Smith, Robert 6-2 F Jim Hill

Smith, Tyler 6-2 F/C Cleveland Central

Smithey, Scott 5-9 G Pine Grove

Spearman, Hunter 6-1 F Tremont

Stallworth, Taiwon 6-5 F/C D’Iberville

Stewart, Jordan 6-1 SG Forest

Stigger, Tavionne 6-2 SF Ashland

Strickland, Shammodd 5-11 PG Shaw

Stringer, Carson 6-1 Stringer

Strong, Caziah 5-9 G Cleveland Central

Stubbs, Monterio 5-8 G Jefferson Davis County

Swanson, Brian 6-4 G/F North Forrest

Swetman, Winfield 6-2 F St. Patrick

Tate, Cameron 5-10 G Pearl

Tate, Terry 5-9 PG Starkville

Terrell, Trejen 5-10 PG Terry

Thomas, Andre 5-8 PG South Jones

Thomas, Anthony 5-10 Stringer

Thomas, Stephon 6-1 SG Wingfield

Thompson, Trey 5-7 G Southeast Lauderdale

Thoms, Jack 6-3 G Madison Central

Thurman, Javo 6-4 G Magee

Thurman, Josh 6-0 G Greene County

Tilley, Brandon 6-1 G/F Oak Grove

Tills, Damani 6-6 F Canton

Tolbert, Trey 6-5 F/C Palmer

Toliver, Jaccorian 6-3 C West Bolivar

Townsend, Carrin 5-10 G East Webster

Townsend, Jarvis 5-11 G Pearl

Turnage, Damontaye 6-0 G Pelahatchie

Turner, Macunte 5-9 SG Kemper County

Tyler, Jonovan 5-9 G Riverside

Walker, Christian 6-1 G Southeast Lauderdale

Walker, Jacob 6-4 F Florence

Wallace, Malik 6-2 F Hernando

Walls, Travis 5-7 G Amanda Elzy

Ward, Ty 6-2 F Shannon

Washington, Jaylen 5-10 PG Holmes County Central

Watkins, Jalen 5-10 PG Wingfield

Watson, Douglas 5-10 PG Madison St. Joseph

Watson, Jaquarius 6-1 F Grenada

Watts, De’Shaun 6-3 PG Newton

Weatherell, Zach 6-2 Sacred Heart

Webb, Carlos 6-7 C Cleveland Central

Welch, Rodney 5-10 G/F Nanih Waiya

Wells, Karsen 6-2 G Harrison Central

Whitfield, Damon 5-10 G Magee

Whitlock, Zach 5-10 G Bay Springs

Wicks, Cam 5-11 G Baldwyn

Willard, Ryder 6-0 G/F West Union

Willett, Hunter 6-5 Salem

Williams, Andre 6-3 F Palmer

Williams, Corey 6-4 F McComb

Williams, Datterious 6-0 C Winona

Williams, Dravon 6-2 G/F Northside

Williams, JaColby 6-2 Quitman

Williams, Jaynus 6-5 C Nanih Waiya

Williams, Matthew 5-11 SG Holmes County Central

Williams, Seth 6-1 F Enterprise-Clarke

Winters, Winters 5-10 G Brandon

Womack, Jac’qual 5-10 SG Jim Hill

Woodall, Khy 5-7 PG Lafayette

Wooten, Tymier 6-0 SG Harrison Central

Young, Daylan 6-1 G/F Lumberton

Young, Sher’Michael 6-0 G Greenville

Young, Will 6-0 PG Germantown